نمایشگاه کیف و کفش تبریز- مرداد 96

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش ایران- تبریز، از تاریخ 4 الی 7 مرداد ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تبریز برگزار شد. این نمایشگاه به لحاظ قدمت قدیمی­ترین نمایشگاه صنعت کیف و کفش ایران می­باشد. شرکت  در این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای حضوردر این بازار پر رقابت بود.

 

  

   لازم به ذکر است از تمامی شرکت­های حاضر در نمایشگاه توسط تیم شرکت بازدید به عمل آمد و ضمن معرفی و ارائه محصول، مذاکره­های لازم برای همکاری­های آتی با آنان انجام شد. محصولات جدید رازی که در این نمایشگاه معرفی شد عبارتند از:

  • چسب PU
  • چسب Super PU
  • چسب Cantact
  • چسب Super Cantact

در کنار این محصولات، چسب­های کرافت و نواری بسته­بندی نیز،طی مذاکره­های مختلف، معرفی شدند.

    شایان ذکر است در خاتمه نمایشگاه نیز، لوحی به رسم یادبود از طرف شرکت برگزارکننده به شرکت شیمیایی رازی، به پاس حضور در این نمایشگاه اهدا شد.

  شرکت شیمیایی رازی با شعار همیشگی خود همه راضی از چسب رازی در این نمایشگاه حضور داشت. فضایی به متراژ 108 متر مربع ، در این نمایشگاه به غرفه شرکت رازی اختصاص یافت که به اذعان بسیاری از مراجعه­کنندگان، زیباترین غرفه در میان شرکت­های حاضر در این نمایشگاه بود. هدف شرکت شیمیایی رازی از حضور در این نمایشگاه، بهره­برداری از فرصت­های به وجود آمده جهت معرفی محصولات جدید خود در صنعت کیف و کفش و مذاکره و ملاقات با فعالان این صنعت اعم از تولیدکنندگان کیف و کفش و توزیع کنندگان چسب های این صنعت بود.

تیم شرکت کننده از طرف شرکت در این نمایشگاه، ضمن پاسخگویی به مراجعه­کنندگان به غرفه، به جمع آوری اطلاعات و مذاکره با آنان پرداختند. علاوه بر ارائه توضیحات،نمونه محصول­های جدید رازی در صنعت کیف و کفش در اختیار مراجعین قرار گرفت تا ضمن استفاده آزمایشی و بررسی محصول، مذاکره­های بعدی توسط واحدهای مربوط، با آنان صورت گیرد.

طراحی سایت نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED