حشره‌کش و سوسک‌کش بایوکیل

شرکت شیمیایی رازی با همکاری شرکت جسموند (Jesmond) سوییس و تحت لیسانس شرکت مربوطه سالهاست اقدام به تولید محصول پرکاربردی به نام بایوکیل کرده‌ است. اما به راستی بایوکیل چیست و چه کاربردی و چه مزایایی دارد؟

اصولا بایوکیل یک محصول بسیار پرکاربرد در اروپا با نام سپر محافظتی می‌باشد که بزرگترین فرق آن با حشره‌کش‌ها دیگر سپر محافظتی می‌باشد با گذشت زمان و استفاده از تکنولوژی در بهینه سازی محصولات برای مشتریان بایوکیل یک محصولی است که برای از بین بردن بیش از دوازده هزار نوع حشره کاربرد دارد. و عدد دوازده هزار حشره عددی بسیار بزرگ است که در آزمایشگاه‌های مختلف شرکت جسموند (Jesmond) نسبت به تست آن اقدام شده و نتایج از بین برندگی آن گزارش شده است.

در این مقاله به خصوصیات مهم و کاربردی بایوکیل و کاربرد آن می‌پردازیم.

بایوکیل محصولی است که بو ندارد و پس از اسپری در محیط با توجه به نوع بایوکیل مربوطه از 28 روز الی 56 روز ماندگاری در محیط دارد.

سه نوع بایوکیل در شرکت شیمیایی رازی تولید می‌شود:

  • بایوکیل کلاسیک (Classic)
  • بایوکیل ماکروفست (MicroFast)
  • بایوکیل اکسترا جی‌تی (Extra GT)

که کاربری‌های متفاوتی برای هر محصول تعریف شده است. به همین منظور می‌توان از کاربرد بایوکیل کلاسیک برای محیط‌های سرپوشیده و یا بایوکیل اکسترا جی‌تی برای محیط‌های سرباز نام برد.

و در محصول بایوکیل 375 میلی لیتر حشره‌کش خالص است که در مقایسه با سایر حشره‌کش‌ها مشتری هزینه‌ای برای پول گازی که درون اسپری می‌باشد پرداخت نمی‌کند.  مثلا سایر حشره‌کش‌ها 400 میلی لیتر می‌باشد که حدود 250 میلی لیتر حشره‌کش و بقیه گاز می‌باشد.

از خصوصیات مهم بایوکیل می‌توان به چند منظوره بودن آن دقت کرد که شما مشتری گرامی لازم نیست کالایی برای از بین بردن سوسک و کالایی برای از بین بردن موچه تهیه کنید و این بایوکیل چند منظوره همه این کار را برای کلیه حشرات انجام می‌دهد.

و بایوکیل بی‌ضرر برای انسان می‌باشد و سایر حشره‌کش‌ها مضر برای انسان هستند و از بایوکیل می‌توان برای حیوانات خانگی خونگرم استفاده کرد. و هیچ لکه‌ای روی سطح ایجاد نمی‌کند و قابلیت اشتعال نیز ندارد.

شرکت شیمیایی رازی و واحد تحقیق و توسعه همواره به دنبال راهی برای اطلاع رسانی و موارد استفاده از محصولات متنوع این شرکت به مشتریان خود می‌باشد و شما می‌توانید با مراجعه به همین وب سایت به قسمت مشخصات محصولات، مشخصات تکمیلی بایوکیل را مشاهده فرمایید.

 

مهندس امیر اقبال – مدیر واحد تحقیق و توسعه

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED