کدام چسب برای کار و صنعت ما بهتر است؟

امروزه در ایران و در کل دنیا سوالاتی ذهن مردم را اشغال کرده است که هنگام استفاده از چسب، کدام چسب با چه مشخصاتی را استفاده نمایند. بهترین توصیه و ساده‌ترین راه استفاده از مشخصات نوشته شده بر روی چسب و یا مراجعه به وبسایت مربوطه می‌باشد که اطلاعات کامل را شما می‌توانید برای کار و منظور مورد استفاده از چسب پیدا کنید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

اما واقعا ما از کجا متوجه بشویم که چسب مورد نظر جواب کارمان را در خانه و یا در صنعت داراست. بهترین و ساده‌ترین روش آن است که ابتدا تست شود 2 قطعه چسبیده شده با دست از هم جدا نشوند و این کار نیاز به محیط آزمایشگاه‌های تست چسب نمی‌باشد و همیشه یادمان باشد چسب‌ها در شرایط عادی یعنی 25 درجه سانتی گراد و رطوبت 50 درصد بهترین پاسخ را می‌دهند و شرایط نگهداری قبل از استفاده حتما باید رعایت شود.

در شرایطی که کار ما صنعتی می‌باشد بهترین روش استفاده از TDS یا همان Technical Data sheet (پرونده اطلاعات فنی) و MSDS(Material Safty Data sheet) (پرونده ایمنی) چسب‌ها هست که حتما هنگام خرید و بررسی در مورد خرید باید از شرکت رازی گرفته شود و توصیه می‌شود که چسب پیشنهادی حتما به صورت نمونه تست شود. و در کلیه شرایطی که مجموعه شما دارید قرار دهید و سپس اقدام به خرید کنید.

و در صورت نیاز به تست‌های تکمیلی شرکت شیمیایی رازی با توجه به اینکه همکار استاندارد ایران می‌باشد می‌تواند با توجه به توانایی‌های خود نسبت به تست و آزمون‌های مشتریان اقدام نماید.

امید است این مقاله بتواند گوشه‌ای هرچقدر اندک به اطلاعات شما مشتریان عزیز بیفزاید.

 

 

مهندس امیر اقبال – مدیر تحقیق و توسعه

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED