کدام چسب چوب بهتر است؟ (راهنمای خرید)

کدام چسب چوب بهتر است؟ (راهنمای خرید چسب چوب)

چسب چوب رازی یکی از چسب‌های استفاده شده در صنعت چوب، مبلمان و لوازم اداری است. چسب چوب رازی در دو مدل چسب چوب وینول و چسب چوب راش تولید و عرضه می‌گردد. همانطور که از نام این چسب مشخص است با این چسب می‌توان دو قطعه چوبی را به یکدیگر چسباند. به صورتی که اگر به درستی از این چسب استفاده شود و تمامی موارد نکات مصرف آن رعایت شود، می‌توانید یک اتصال محکم و ناگسستنی داشته باشید.

به منظور استفاده از چسب چوب در کارگاه‌های نجاری نیازی به حل کردن چسب با آب ندارید و می‌توانید به راحتی از آن استفاده نمایید. در صنعت چسب سازی، شرکت رازی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید چسب چوب در اندازه‌های مختلف می‌باشد که البته با در نظر گرفتن نیاز بازار و مشتریان، این چسب در سایز‌های مختلف تهیه و تولید ‌می‌گردد.

 

فروش سازمانی چسب چوب

واحد فروش سازمانی شرکت رازی نیز با توجه به نیاز کارگاه‌ها و کارخانجات بزرگ فعال در صنعت چوب و مبلمان و ارائه خدمات موثر به این نوع کسب و کارها، تولید و بسته بندی محصولات خود را در اندازه‌های مورد نیاز آنها طراحی و محصولات خود را به آنان عرضه داشته است. با در نظر گرفتن بستر موجود و فعالیت گسترده کشورمان در زمینه تولید انواع محصولات چوبی اعم از مبلمان، لوازم اداری و غیره، شرکت رازی و واحد سازمانی نیز بر آن آمده تا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان چسب در ایران به نیاز کشور پاسخگو باشد.

 

ترفند‌ها

برای استفاده از چسب چوب در کارگاه‌های نجاری بهتر است از گیره مخصوص برای نگه‌داشتن دو قطعه استفاده کنید. برای استفاده در منزل نیز برای نگه داشتن دو قطعه بهتر است آن را در جایی ثابت و با وسایل دیگر جای آنها را محکم کنید تا چسب چوب رازی به خوبی دو قطعه را به یکدیگر بچسباند.

در صورتی که چسب از کناره‌های قطعه چوبی بیرون بریزد می‌توان با استفاده از پارچه نمناک قبل از خشک شدن کامل چسب آن را پاک نمایید.

 

استاندارد ملی ایران

چسب چوب تولید شده توسط شرکت رازی دارای استاندارد ملی ایران و آرم استاندارد می‌باشد که نشان از کیفیت بالا و تعهد به استاندارد می‌باشد.

 

مدت زمان خشک شدن چسب چوب چقدر است؟

شرکت رازی با استفاده از تکنولوژی روز و تولید چسب چوب راش و وینول توانسته مدت زمان خشک شدن این چسب‌ها را تا حد ممکن کاهش دهد. مدت زمان خشک شدن چسب چوب وینول و راش رازی بین 20 الی 30 دقیقه است.

 

انواع چسب چوب رازی و نکات مصرف

چسب چوب رازی در دو مدل راش و وینول توسط شرکت شیمیایی رازی تهیه و تولید می‌گردد.

چسب چوب وینول رازی از کیفیت بسیار خوب و بالایی برخوردار است که می‌تواند در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. از این نوع چسب چوب صرفا در به هم چسباندن قطعات چوبی مورد استفاده نمی‌شود و کاربردهای دیگری همچون چسباندن کاغذهای مقوایی و تکه‌های مجسمه نیز دارد. زمان خشک شدن چسب وینول همانند چسب چوب راش در حدود 20 الی 30 دقیقه است.

پایه چسب چوب راش و وینول پلی وینیل استات است اما ویسکوزیته چسب وینول در بازه 20000±60000 سانتی پواز می‌باشد در صورتی که ویسکوزیته چسب چوب راش 45000±70000 سانتی پواز است که نشان می‌دهد ویسکوزیته چسب چوب راش بالاتر است.

چسب چوب راش و وینول رازی نیز در صنایع مختلف مانند مبلمان و لوازم اداری، چوب، گچ بری، گل سازی و غیره استفاده می‌شود. این چسب‌ها برای چسباندن قطعات چوبی، چوب‌های نرم و سخت، فرمیکا، فیبر، تخته سه لایی، روکش‌های چوبی و غیره کاربرد دارد.

این چسب‌ها می‌بایست در ظرف در بسته و در درجه حرارتی بین 5 الی 30 درجه سانتی گراد در محیطی خشک به دور از تابش خورشید نگهداری شود. متوسط مدت زمان انقضای این محصولات 14 ماه می‌باشد.

شرکت رازی بر پایه مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت بالا همواره سعی در جذب رضایت مشتریان خود دارد.  جهت استعلام قیمت و خرید چسب چوب راش و چسب چوب وینول رازی می‌توانید با شماره 43975000-021 تماس حاصل نمایید.  

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED