روز ملی کیفیت

همواره کیفیت محصولات برای صنایع مختلف از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.از این رو 18 آبان به عنوان روز ملی کیفیت در ایران نامگذاری شده است و در این روز به برترین سازمان‌های دارای شرایط در بخش‌های مختلف شامل سازمان‌ها، بنگاه‌های اقتصادی، واحدهای عملیاتی و... توسط رئیس جمهور اسلامی ایران جوایزی اهدا می‌شود.

تولید محصولات با کیفیت همواره یکی از اهداف خانواده رازی بوده است. شرکت شیمیایی رازی نیز با در نظر گرفتن این هدف بزرگ همواره محصولات با کیفیتی در طول 40 سال تولید و به دست مشتریان خود در سراسر ایران و کشورهای منطقه رسانده است  و سعی این شرکت  بر این بوده که شعار " همه راضی ، از چسب رازی " با حفظ کیفیت محصولات محقق گردد.

چسب‌هایی مانند چسب همه کاره رازی، چسب PVC رازی، چسب تارگت رازی، چسب 123 رازی، چسب قطره‌ای رازی و ده‌ها محصول دیگر با تنوع مختلف در کاربرد و اندازه، توانسته بخش بزرگی از هدف خانواده رازی که همواره تولید کالای با کیفیت می‌باشد را برآورده سازد.

مهمترین ویژگی جایزه ملی کیفیت برخورداری از یک مدل کاملا ملی بوده که قابلیت بهره‌برداری از سوی سازمان های خارجی را نیز دارا می باشد. این مدل به منظور خود ارزیابی توسط سازمان‌ها، تولیدی و خدماتی در مسیر یک محصول یا گروه محصولی با نام تجاری مشخص با توجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و همچنین ویژگی سازمان های ایرانی با بهره‌برداری از دانش روز مدیریت طراحی شده است. 

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED