نمایشگاه ساختمان، معماری و دکوراسیون داخلی کشور

حضور ویژه شرکت شیمیایی رازی در نمایشگاه ساختمان، معماری و دکوراسیون داخلی کشور

چهارمین دوره نمایشگاه معرفی برترین ساخت و سرمایه تامین و تجهیز ساختمان و معماری دکوراسیون داخلی کشور به میزبانی بنای برتر در هتل پنج ستاره پارس مشهد برگزار شد. این نمایشگاه  فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در حوزه صنعت ساختمان فراهم آورد.

این همایش تخصصی، به عنوان مهم‌ترین رویداد انبوه سازان کشور، در بخش سرمایه گذاری و سرمایه پذیری حوزه مسکن و صنعت ساختمان میزبان برترین و مطرح‌ترین شرکت‌های ساختمانی و جامعه کارفرمایی کشور بود.

شرکت شیمیایی رازی که سابقه طولانی در تولید انواع چسب‌های پرکاربرد در حوزه ساختمان دارد، با شعار همیشگی خود (همه راضی از چسب رازی) به منظور برقراری ارتباط با مشتریان تجاری و عمومی خود در این نمایشگاه شرکت کرد.  

شرکت شیمیایی رازی با معرفی برترین محصولات خود در این حوزه به عنوان یکی از برترین برندهای تولید چسب در ایران حضور داشت که با استقبال بی‌ظیر مشتریان تجاری و عمومی خود رو به رو شد. به گفته بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، محصولات رازی یکی از کاملترین مجموعه محصولات در میان تمامی تولید کنندگان چسب است.

اطلاع رسانی خوب در مورد نمایشگاه ساختمان، معماری و دکوراسیون داخلی کشور توسط بنای برتر  موجب شد تا استقبال خوب و تخصصی از این نمایشگاه به عمل آید.

در طول برگزاری نمایشگاه ، تیم فنی شرکت شیمیایی رازی علاوه بر پاسخگویی به مراجعه کنندگان، با ارائه اطلاعات فنی درباره محصولات قدیمی و همچنین محصولات جدید، کاتالوگ و نمونه محصولات خود را در اختیار مراجعه کنندگان قرارداد تا بتوانند با تمامی ویژگی‌های محصولات رازی آشنا شوند.

در سال رونق تولید شرکت رازی همواره سعی دارد تا با تولید محصولات جدید و گسترش آن در تمامی حوزه‌ها، همچنین افزایش صادرات محصولات، نقش خود را در چرخه اقتصاد و تولید کشور ایفا نماید.

طراحی سایت نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED