شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و موارد اولیه بیسکوییت،شیرینی و شکلات ایران

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات در تاریخ 14 الی 27 شهریور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. در این نمایشگاه که شانزدهمین دوره خود را پشت سر می گذاشت، شاهد حضور چشمگیر شرکت های فعال در حوزه شیرینی و شکلات، مواد اولیه بیسکوئیت و ماشین آلات وابسته بودیم. همزمان با برپایی این نمایشگاه، هشتمین نمایشگاه بین المللی لبنیات، نوشیدنی­ها، چای، قهوه و صنایع وابسته نیز در جریان بود که شرکت رازی با توجه این مهم و با در نظر گرفتن محصولات مورد نیاز این صنایع، اقدام به معرفی نمونه محصول­های متنوعی از انواع چسب های نواری و بسته­بندی به بازدیدکنندگان از غرفه نمود. غرفه شرکت رازی در فضایی به مساحت 46 مترمربع ، درسالن 41 واقع گردیده بود. این سالن به شرکت های تامین کننده تولید و بسته بندی شیرینی و شکلات اختصاص داشت.

محصولات ارائه شده در غرفه شرکت رازی در این نمایشگاه عبارتند از:محصولات ارائه شده در غرفه شرکت رازی در این نمایشگاه عبارتند از: چسب نواری صنعتی- چسب نواری First با بسته بندی جدید-چسب کریستال شرکت رازی پیش از شروع نمایشگاه با دعوت از شرکت­های مختلف جهت بازدید از غرفه خود، به معرفی انواع چسب­های نواری صنعتی، چاپ­دار و بدون چاپ به آنان نمود و نیز هدایایی به رسم یادبود از طرف شرکت رازی به مدیران این شرکت ها به همراه نمونه محصول اهدا گردید. لازم به ذکر است تعداد قابل توجهی از شرکت­های بزرگ تولید کننده شیرینی ،شکلات، دمنوش و ... حاضر در نمایشگاه از غرفه رازی بازدید کردند و از سایر شرکت­های حاضر نیز توسط پرسنل واحد فروش سازمانی بازدید به عمل آمد و ارتباطات اولیه برای مذاکرات آتی با آنان انجام گرفت. 

طراحی و ساخت غرفه شرکت توسط تیمی حرفه ای انجام گردید. جهت برگزاری جلسات و مذاکره به بهترین نحو با مراجعه کنندگان ،دو میز CIP و یک میز VIP در فضای غرفه تعبیه شد و جلسات مختلفی با نمایندگان شرکت و مراجعه کنندگان به غرفه در بخش فروش سازمانی توسط مدیران این واحد برگزار گردید.
از دیگر اقدامات انجام شده در این نمایشگاه توسط شرکت، طراحی بروشور وکلیپ اختصاصی چسب های نواری و بسته بندی برای سهولت در معرفی این نوع محصولات به مشتریان و بازدیدکنندگان بود.

یکی دیگر از اهدافی که شرکت شیمیایی رازی با حضور در نمایشگاه شیرینی و شکلات در پی تحقق آن به دنبال آن بود، افزایش قدرت برند شرکت و تقویت حضور رازی در اذهان مخاطبان بود که این مهم با حضور گسترده و تعداد بالای مراجعه کنندگان به این نمایشگاه به نحو موثری به انجام رسید.
در تیم شرکت کننده از طرف شرکت شیمیایی رازی در این نمایشگاه خانم ها مهسا شرفی ،آزیتا عبدالهی و فهیمه انصاری و آقایان مهرداد عفتی، بوتیمار آرام و عماد رضایی حضور داشتند.
شایان ذکر است در خاتمه نمایشگاه نیز، لوحی به رسم یادبود از طرف شرکت برگزارکننده به شرکت شیمیایی رازی، به پاس حضور در این نمایشگاه اهدا شد.

طراحی سایت نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED