بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان اصفهان

این نمایشگاه در تاریخ 27 لغایت 30 مهرماه با حضور پررنگ شرکت های فعال در حوزه صنایع ساختمانی برگزار گردید. شرکت شیمیایی رازی با در نظر گرفتن این مهم و با در نظر گرفتن محصولات کاربردی در این صنعت با نمونه محصولات متنوع خود در این نمایشگاه حاضر شد و نمایشی قدرتمند از برند پر افتخار رازی در این حوزه به نمایش گذاشت. غرفه شرکت رازی در فضایی به مساحت 60 مترمربع ، در در سالن شیخ بهایی محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع گردیده بود. در این نمایشگاه تمرکز اصلی شرکت رازی بر معرفی محصول جدید چسب 1-2-3 بود.نمونه این محصول به بسیاری از مراجعه کنندگان ارائه شد .

محصولات اختصاصی ارائه شده در نمایشگاه صنعت ساختمان:محصولات اختصاصی ارائه شده در نمایشگاه صنعت ساختمان:§ چسب 1-2-3 با برند رازیفیکس§ چسب سیلیکون§ چسب کاغذی§ چسب چوب§ چسب کرافت§ چسب PVC فشار قوی با برند تارگت§ چسب PVC

در نمایشگاه ساختمان اصفهان ،این فرصت برای شرکت فراهم گردید تا با مشتریان بالقوه بسیاری در ارتباط مستقیم قرار گیرد.کارت های اطلاعاتی که برای این نمایشگاه توسط واحد بازاریابی تهیه شده بود اطلاعات جامعی را از مراجعه کنندگان به نمایشگاه برای واحدهای فروش فراهم کرد.برای برگزاری جلسات و مذاکرات با مراجعه کنندگان به بهترین نحو، دو میز CIP و یک میز VIP در فضای غرفه تعبیه شد و جلسات مختلفی با نمایندگان شرکت و مراجعه کنندگان به غرفه در بخش های فروش شهرستان و سازمانی توسط مدیران این واحد ها برگزار گردید.

از دیگر اقدامات انجام شده در این نمایشگاه توسط شرکت شیمیایی رازی، طراحی بروشور وکلیپ اختصاصی چسب های صنعت ساختمان بود که برای اگاهی بخشی بیشتر و موثرتر در نظره گرفته شده بود.
در تیم شرکت کننده از طرف شرکت شیمیایی رازی در این نمایشگاه، آقایان عفتی، قزوینی، آرام و رضایی حضور داشتند.
شایان ذکر است در خاتمه نمایشگاه نیز، لوحی به رسم یادبود از طرف شرکت برگزارکننده به شرکت شیمیایی رازی، به پاس حضور در این نمایشگاه اهدا شد.

 

طراحی سایت نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED