نمایشگاه ساختمان کرمان - شهریور 96

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان کرمان، شهریور ماه سال جاری در شهر کرمان

این نمایشگاه در تاریخ 14 لغایت 17 شهریور با حضور پررنگ شرکت های فعال در حوزه صنایع ساختمانی برگزار گردید. شرکت شیمیایی رازی با در نظر گرفتن این مهم  و با در نظر گرفتن محصولات کاربردی در این صنعت با نمونه محصولات متنوع خود در این نمایشگاه حاضر شد و  نمایشی قدرتمند از برند پر افتخار رازی در این حوزه به نمایش گذاشت. غرفه شرکت رازی در فضایی به مساحت 60 مترمربع ، در لابی سالن خواجوی کرمانی واقع گردیده بود. طراحی و ساخت غرفه شرکت شیمیایی رازی به نحوی انجام گرفت که به اذعان بسیاری از کارشناسان نمایشگاه و همچنین سایر غرفه داران حاضر، زیباترین غرفه حاضر در میان سایر غرفه های نمایشگاه بود.

محصولات اختصاصی ارائه شده در نمایشگاه صنعت ساختمان:

  • چسب 1-2-3 با برند رازیفیکس
  • چسب سیلیکون
  • چسب کاغذی
  • چسب چوب
  • چسب کرافت
  • چسب PVC فشار قوی با برند تارگت
  • چسب PVC

مراجعه کنندگان بسیاری اعم از شرکت ها، پیمانکاران و افراد فعال در حوزه ساختمانی و عمرانی از سرتاسر استان کرمان جهت بازدید از این نمایشگاه حضور به هم رساندند.  اطلاعات مراجعه کنندگان به غرفه رازی در کارت های اطلاعاتی ویژه­ای که بدین منظور در نظر گرفته شده بود تکمیل و گردآوری شد تا پس ارجاع به واحدهای مربوط، پیگیری­های لازم برای مذاکرات آتی صورت پذیرد.

برای برگزاری جلسات و مذاکرات با مراجعه کنندگان به بهترین نحو، دو میز CIP و یک میز VIP در فضای غرفه تعبیه شد و جلسات مختلفی با نمایندگان شرکت و مراجعه کنندگان به غرفه در بخش های  فروش شهرستان و سازمانی  توسط مدیران این واحد ها برگزار گردید.

از دیگر اقدامات انجام شده در این نمایشگاه توسط شرکت شیمیایی رازی، طراحی بروشور  وکلیپ اختصاصی چسب های صنعت ساختمان بود که برای اگاهی بخشی بیشتر و موثرتر در نظره گرفته شده بود.

   در تیم شرکت کننده از طرف شرکت شیمیایی رازی در این نمایشگاه، آقایان عفتی، قزوینی، آرام و رضایی حضور داشتند.

   شایان ذکر است در خاتمه نمایشگاه نیز، لوحی به رسم یادبود از طرف شرکت برگزارکننده به شرکت شیمیایی رازی، به پاس حضور در این نمایشگاه اهدا شد.

 

طراحی سایت نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED